Touch (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Highlighted
nn: Utheva
