Touch (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Help
et: Abi

en: Core
et: Tuum

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud
