Touch (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: First Sidebar
ug: 1-يان رامكا

en: Twitter Username
ug: Twitter ئەزالىق نامى

en: Search Box
ug: ئىزدەش رامكىسى

en: Enter your Twitter username.
ug: ئەزالىق نامىڭىزنى كىرگۈزۈڭ. Twitter

en: Facebook Username
ug: ئەزالىق نامىFacebook

en: Enter your Facebook username.
ug: ئەزالىق نامىڭىزنى كىرگۈزۈڭ. Facebook

en: First Footer
ug: بەت ئاستى 1-ئىستون

en: Second Footer
ug: بەت ئاستى 2-ئىستون

en: Third Footer
ug: بەت ئاستى 3-ئىستون
