Touch (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Help
gu: મદદ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
