Touch (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Help
pt: Ajuda

en: Core
pt: Núcleo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: You are here
pt: Está aqui

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Highlighted
pt: Destacado
