Touch (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Help
tr: Yardım

en: Core
tr: Çekirdek

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Second Sidebar
tr: İkinci Yan Çubuk

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Twitter Username
tr: Twitter Kullanıcı Adı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Facebook Username
tr: Facebook Kullanıcı Adı
