Touch (7.x-1.8) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Help
ca: Ajuda

en: Core
ca: Nucli

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat
