Touch (7.x-1.8) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Core
nl: Kern

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: You are here
nl: U bent hier

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Twitter Username
nl: Twitter gebruikersnaam

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: By !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime
