Touch (7.x-1.8) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Help
ru: Справка

en: Core
ru: Ядро

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Main menu
ru: Главное меню

en: First Sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second Sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Search Box
ru: Блок поиска

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: By !username on !datetime
ru: От !username в !datetime
