Touch (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Help
he: עזרה

en: Core
he: ליבה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט
