Touch Icons (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Theme settings
ja: テーマの設定

en: Path to custom icon
ja: カスタムアイコンへのパス

en: Upload icon image
ja: アイコン画像のアップロード

en: iOS touch icon settings
ja: iOS タッチアイコン設定

en: iOS touch icon
ja: iOS タッチアイコン

en: iOS touch icon (precomposed)
ja: iOS タッチアイコン（処理済み）

en: Use the default iOS touch icon.
ja: デフォルトの iOS タッチアイコンを使用する。

en: Use the default precomposed iOS touch icon.
ja: デフォルトの処理済みの iOS タッチアイコンを使用する。
