touchpro (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Base color
am: መሰረተ ቀለም
