touchpro (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: footer
fi: alatunniste

en: header
fi: ylätunniste

en: Help
fi: Ohje

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Featured
fi: Esitelty

en: Base color
fi: Pohjaväri

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
