TouchPro (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: footer
gl: pé

en: header
gl: cabeceira

en: Help
gl: Axuda

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Featured
gl: Destacado

en: Color 2
gl: Cor 2

en: Base color
gl: Cor base

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
