TouchPro (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: footer
id: catatan kaki

en: header
id: Header

en: Help
id: Bantuan

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Text color
id: Warna teks

en: Link color
id: Warna tautan

en: Featured
id: Pilihan

en: Base color
id: Warna dasar

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua
