touchpro (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Help
mn: Тусламж

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө
