touchpro (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်
