touchpro (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: footer
sl: noga

en: header
sl: glava

en: Help
sl: Pomoč

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Featured
sl: Izpostavljeno
