touchpro (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: footer
sq: fundi

en: header
sq: kreu

en: Help
sq: Ndihmë

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Base color
sq: Ngjyra bazë
