touchpro (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: header
te: శీర్షం

en: Help
te: సహాయం

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Link color
te: లంకె రంగు
