TouchPro (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: footer
az: aşağı hissə

en: header
az: başlıq

en: Help
az: Dəstək

en: Background color
az: Arxa rəng
