TouchPro (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: footer
cs: patička

en: header
cs: hlavička

en: Help
cs: Nápověda

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Color 2
cs: Barva 2

en: Base color
cs: Základní barva

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
