TouchPro (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Base color
cy: Lliw sylfaenol
