TouchPro (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Base color
eo: Baza koloro
