TouchPro (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Help
he: עזרה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Link color
he: צבע קישור

en: Featured
he: מובלט

en: Base color
he: צבע בסיס

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
