TouchPro (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: footer
hr: podnožje

en: header
hr: zaglavlje

en: Help
hr: Pomoć

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Base color
hr: Temeljna boja

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
