TouchPro (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: footer
ja: フッター

en: header
ja: ヘッダー

en: Help
ja: ヘルプ

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色

en: Link color
ja: リンクの色

en: Featured
ja: 主な

en: Base color
ja: ベースの色

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
