TouchPro (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: footer
ug: بەت ئاسىتى

en: header
ug: باش

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى
