TouchPro (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: footer
fa: پاورقی

en: header
fa: سر صفحه

en: Help
fa: راهنما

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Link color
fa: رنگ پیوند

en: Featured
fa: ویژه

en: Base color
fa: رنگ پایه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
