TouchPro (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: header
fil: ulunan

en: Help
fil: Tulong

en: Featured
fil: Itinatampok

en: Sidebar first
fil: Unang baras sa gilid

en: Sidebar second
fil: Pangalawang baras sa gilid
