TouchPro (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: footer
is: fótur

en: header
is: haus

en: Help
is: Hjálp

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Base color
is: Grunn litur
