TouchPro (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: footer
jv: bilah suku

en: header
jv: irahan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Featured
jv: Fitur

en: Base color
jv: Warna dasar

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
