TouchPro (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: footer
nl: voet

en: header
nl: kop

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Color 2
nl: Kleur 2

en: Base color
nl: Basiskleur

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
