TouchPro (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: footer
nn: Botntekst

en: header
nn: Topptekst

en: Help
nn: Hjelp

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Featured
nn: Framheva

en: Base color
nn: Grunnfarge

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
