TouchPro (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: footer
ro: subsol

en: Help
ro: Ajutor

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text

en: Link color
ro: Culoare link

en: Featured
ro: Recomandat

en: Base color
ro: Culoare de bază

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi
