TouchPro (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: footer
tr: altbilgi

en: header
tr: başlık

en: Help
tr: Yardım

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Base color
tr: Temel renk

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Blue (Default)
tr: Mavi (Varsayılan)
