TouchPro (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: footer
ca: peu

en: header
ca: capçalera

en: Help
ca: Ajuda

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Featured
ca: Distintiu

en: Base color
ca: Color base

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
