TouchPro (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: footer
kn: ಪಾದ ಲೇಖ

en: header
kn: ಶಿರೋ ಲೇಖ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ
