TouchPro (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: footer
lv: kājene

en: header
lv: galvene

en: Help
lv: Palīdzība

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Base color
lv: Bāzes krāsa

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
