TouchPro (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Base color
ne: मूल रंग

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
