TouchPro (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: footer
oc: pè de pagina

en: header
oc: entèsta

en: Help
oc: Ajuda

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Featured
oc: Distintiu

en: Base color
oc: Color de basa

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
