TouchPro (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: footer
pl: stopka

en: header
pl: nagłówek

en: Help
pl: Pomoc

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Color 2
pl: Kolor 2

en: Base color
pl: Kolor podstawowy

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna
