TouchPro (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: footer
pt: rodapé

en: header
pt: cabeçalho

en: Help
pt: Ajuda

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Link color
pt: Cor das ligações
