TouchPro (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: footer
sk: pätička

en: header
sk: hlavička

en: Help
sk: Pomoc

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Base color
sk: Základná farba

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
