TouchPro (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Background color
vi: Màu nền

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Featured
vi: Tính năng

en: Base color
vi: Màu chủ đạo

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
