TouchPro (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: footer
ar: تذييل

en: header
ar: ترويسة

en: Help
ar: المساعدة

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Featured
ar: متميز

en: Base color
ar: اللون الأساسي

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
