TouchPro (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: footer
hi: पादलेख

en: header
hi: शीर्षलेख

en: Help
hi: मदद

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Link color
hi: लिंक रंग

en: Featured
hi: प्रदर्शित

en: Base color
hi: मूल रंग

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा
