TouchPro (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: footer
mr: तळ

en: Help
mr: मदत

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Base color
mr: मूळ रंग
