TouchPro (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: footer
ru: подвал

en: header
ru: шапка

en: Help
ru: Справка

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Featured
ru: Популярное

en: Base color
ru: Основной цвет

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель
