TouchPro (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Help
uk: Довідка

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Color 2
uk: Колір 2

en: Color 3
uk: Колір 3

en: Color 4
uk: Колір 4

en: Color 5
uk: Колір 5

en: Color 6
uk: Колір 6

en: Color 7
uk: Колір 7

en: Color 8
uk: Колір 8

en: Base color
uk: Основний колір

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель
